top of page

CZĘSTE PYTANIA

Czy to jest oficjalny obóz RCD Espanyol de Barcelona?

Jesteśmy pierwszym, jedynym Oficjalnym obozem piłkarskim organizowanym przez RCD Espanyol de Barcelona w Polsce, umożliwiony dzięki Futvalley.

Co zawiera obóz RCDE?

To zależy od pakietu, który wybierasz. pakiet Silver oferuje treningi z trenerami RCD Espanyol de Barcelona, katering, strój oraz dyplom uczestnictwa.

Jaka jest polityka ubezpieczeń?

Wszyscy Trenerzy będą opiekować się uczestnikami w trakcie obozu, w przypadku niewielkich urazów. Wszyscy uczestnicy są zobowiązani do posiadania prywatnego ubezpieczenia medycznego. Rodzice są odpowiedzialni za wszystkie koszty leczenia z wyjątkiem tych objętych polisą ubezpieczenia obozu.

Jak mogę zapisać mojego syna?

Należy wykonać płatność przez PayPal przy użyciu kodu QR bądź wykonać przelew tradycyjny, a następnie wysłać potwierdzenie na rcdefootballcamppolska@gmail.com. Tak szybko jak to możliwe wyślemy Ci formularz, aby dokończyć proces rejstracyjny.

Jakie metody płatności są akceptowane?

Tylko płatność przez PayPal, bądź przelewy bankowe są akceptowane.

Czy można podzielić płatność na raty?

Jeżeli chcesz dokonać płatności w ratach, napisz do nas na info@rcdefootballcamppolska.com.

Czy można uzyskać zniżkę?

Oferujemy zniżkę dla rodzeństwa w wysokości 10% zniżki na drugie i trzecie dziecko. Cena w przedsprzedaży - styczeń i luty jest niższa niż w późniejszych terminach.

Jaka jest polityka anulowania i zwrotów?

  • Jeśli otrzymamy pisemne zawiadomienie w terminie do 90 dni uczestnik otrzyma 50% zwrotu, wpłaconej kwoty.

  • Jeśli otrzymamy pisemne powiadomienie o anulowaniu uczestnictwa, 60 dni przed rozpoczęciem obozu, uczestnik nie otrzyma zwrotu pieniędzy.

  • Jeżeli uczestnik nie pojawi się na obozie, nie otrzymuje zwrotu pieniędzy.

bottom of page